Komisyonlar

DPÜ İSLAMİ İLİMLER FAKÜLTESİ KOMİSYON VE KOORDİNATÖRLÜKLERİ

Eğitim ve Kalite Komisyonu
 
Kitaplık Komisyonu
Prof. Dr. Ali ÇELİK (Başkan)   Arş. Gör. Dr. İsa GÖKGEDİK (Başkan)
Prof. Dr. Halis AYDEMİR (Üye)   Arş. Gör. Dr. Sümeyye SEVİNÇ (Üye)
Doç. Dr. İlhami GÜNAY (Üye)   Arş. Gör. Bayram AKBULUT (Üye)
Doç. Dr. Rifat TÜRKEL (Üye)   Arş. Gör. Ömer ERGÜL (Üye)
Doç. Dr. Ömer Faruk ERDOĞAN (Üye)    
Doç. Dr. Ergin ÖGCEM (Üye)  
Müfredat Program Koordinatörlüğü
Dr. Öğr. Üyesi Ömer Faruk SÖYLEV (Üye)   Arş. Gör. Mustafa TATLI (Başkan)
Dr. Öğr. Üyesi Mustafa ATEŞ (Üye)   Arş. Gör. Ramazan DOĞANAY (Üye)
Dr. Öğr. Üyesi Abdullah Erdem TAŞ (Üye)    Arş. Gör. Yusuf SANSARKAN (Üye)
Dr. Öğr. Üyesi Murat KAŞ (Üye)   Arş. Gör. Ayşenur AYDINLI (Üye)
Dr. Öğr. Üyesi Selami ERDOĞAN (Üye)   Arş. Gör. Emeti ÇALIŞKAN (Üye)
Dr. Öğr. Üyesi Selim TEKİN (Üye)    
Dr. Öğr. Üyesi Ümit AKTI (Üye)  
Medya Koordinatörlüğü
Dr. Öğr. Üyesi Kasım KOCAMAN (Üye)   Arş. Gör. Dr. İsa GÖKGEDİK (Başkan)
Dr. Öğr. Üyesi  Semra GÜLER (Üye)   Arş. Gör. Tuğberk UĞURLU (Üye)
    Arş. Gör. Abdullah Taha YILDIZ (Üye)
Muafiyet Komisyonu
   
Doç. Dr. Ömer Faruk ERDOĞAN (Başkan)
 
Hikemiyat Dergi Koordinatörlüğü
Dr. Öğr. Üyesi Abdullah Erdem TAŞ (Üye)    Dr. Öğr. Üyesi Abdullah Erdem TAŞ (Başkan)
Dr. Öğr. Üyesi Murat KAŞ (Üye)   Arş. Gör. Dr. Maruf ÇAKIR (Üye)
„Dr. Öğr. Üyesi Semra GÜLER (Y. Üye)   Arş. Gör. Tuğberk UĞURLU (Üye)
„Öğr. Gör. Dr. Abdullah ÇAKIR (Y. Üye)   Arş. Gör. Abdullah Taha YILDIZ (Üye)
    „Arş. Gör. Ömer ERGÜL (Üye)
Yatay Geçiş Komisyonu
   
Doç. Dr. Ergin ÖGCEM (Başkan)  
Lisanül Vahy Dergi Koordinatörlüğü
Doç. Dr. Rifat TÜRKEL (Üye)   Arş. Gör. Muhammet ATEŞ (Başkan)
Dr. Öğr. Üyesi Ümit AKTI (Üye)   Dr. Öğr. Üyesi Selim TEKİN (Üye)
„Dr. Öğr. Üyesi Selami ERDOĞAN (Y. Üye)   Arş. Gör. Tuğberk UĞURLU (Üye)
„Dr. Öğr. Üyesi Kasım KOCAMAN (Y. Üye)   Arş. Gör. Hilal ÖZDEMİR (Üye)
    Arş. Gör. Emeti ÇALIŞKAN (Üye)
(Hazırlık) Sınav Komisyonu
   
Doç. Dr. İlhami GÜNAY (Üye)  
Erasmus Koordinatörlüğü
Dr. Öğr. Üyesi Selim TEKİN (Üye)   Dr. Öğr. Üyesi Selami ERDOĞAN (Başkan)
Öğr. Gör. İsmail ÖZDEMİR (Üye)   Arş. Gör. Tuğberk UĞURLU (Başkan Yardımcısı)
Öğr. Gör. M. Süheyb SÜLEYMAN (Üye)    
Arş. Gör. Hilal ÖZDEMİR ( Üye)
 
Farabi Koordinatörlüğü
    Dr. Öğr. Üyesi Ömer Faruk SÖYLEV (Başkan) 
Hazırlık Sınav Alt Komisyon Üyeleri
  Arş. Gör. Dr. İsa GÖKGEDİK (Başkan Yardımcısı)
„Arş. Gör. Dr. Rabia YILDIRIM (Üye)    
„Arş. Gör. Ayşenur AYDINLI (Üye)  
Mevlana Koordinatörlüğü
„Arş. Gör. Zeynep ERGİN (Üye)   Doç. Dr. Ömer Faruk ERDOĞAN (Başkan) 
„Arş. Gör. Emeti ÇALIŞKAN (Üye)   Dr. Öğr. Üyesi Mustafa ATEŞ (Başkan Yardımcısı)
„Arş. Gör. Bayram AKBULUT (Üye)    
„Arş. Gör. Ömer ERGÜL (Üye)    
Son Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2021, Salı